Rozpis zápasů

Rozpis zápasů

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
20.8.2018 16:00:00 Martin Šahajda
Martin Kučera
Jakub Kubasko
Aleš Kavka
14:6
1.8.2018 19:00:00 Tomáš Zeman
Jindra Ždych
Martin Nohava
Jan Šimeček
4:2
10.6.2018 18:00:00 Tomáš Bejsta
David Kedra
Michal Geleta
Michal Boháč
7:5
5.6.2018 19:00:00 Ondra Balík
Michal Prokeš
Petr Flachs
Ondřej Vávra
11:6
1.4.2018 - Jakub Škarda
Lukáš Novák
Jan Prantl
Marek Šneidr
7:6
1.4.2018 17:00:00 Martin Šahajda
Martin Kučera
Václav Škarda
Milan Kuldan
9:7

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
27.7.2018 14:45:00 Martin Šahajda
Martin Kučera
Tomáš Zeman
Jindra Ždych
8:4
19.7.2018 18:45:00 Petr Flachs
Ondřej Vávra
Tomáš Bejsta
Stanislav Šestauber
3:6
9.7.2018 16:00:00 Jan Prantl
Marek Šneidr
Ondra Balík
Michal Prokeš
7:10
3.7.2018 - Martin Nohava
Jan Šimeček
Jakub Škarda
Lukáš Novák
4:9
8.4.2018 15:00:00 Michal Geleta
Michal Boháč
Jakub Kubasko
Aleš Kavka
2:4
8.4.2018 11:30:00 Václav Škarda
Milan Kuldan
Michal Geleta
Michal Boháč
13:5

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
26.7.2018 13:00:00 Michal Geleta
Michal Boháč
Petr Flachs
Ondřej Vávra
2:5
15.7.2018 17:30:00 Tomáš Zeman
Jindra Ždych
Jakub Kubasko
Aleš Kavka
8:4
12.7.2018 16:00:00 Tomáš Bejsta
Stanislav Šestauber
Jan Prantl
Marek Šneidr
4:8
6.5.2018 18:00:00 Ondra Balík
Michal Prokeš
Martin Nohava
Josef Peterka
13:11
15.4.2018 - Jakub Škarda
Lukáš Novák
Martin Šahajda
Martin Kučera
8:10
15.4.2018 12:15:00 Tomáš Zeman
Jindra Ždych
Václav Škarda
Milan Kuldan
12:11

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
22.8.2018 18:00:00 Martin Nohava
Jan Šimeček
Tomáš Bejsta
Stanislav Šestauber
4:3
20.8.2018 19:35:00 Václav Škarda
Milan Kuldan
Petr Flachs
Ondřej Vávra
5:9
20.8.2018 16:55:00 Petr Flachs
Ondřej Vávra
Jakub Kubasko
Aleš Kavka
3:9
31.5.2018 18:00:00 Jan Prantl
Marek Šneidr
Michal Geleta
Michal Boháč
8:0
22.4.2018 - Tomáš Zeman
Jindra Ždych
Jakub Škarda
Lukáš Novák
2:6
22.4.2018 18:20:00 Martin Šahajda
Martin Kučera
Ondra Balík
Michal Prokeš
11:7

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
19.7.2018 17:45:00 Ondra Balík
Mates Široký
Tomáš Zeman
Jindra Ždych
4:5
12.7.2018 16:15:00 Tomáš Bejsta
Stanislav Šestauber
Martin Šahajda
Martin Kučera
7:9
3.7.2018 16:13:00 Michal Geleta
Michal Boháč
Martin Nohava
Jan Šimeček
3:4
19.6.2018 17:30:00 Jakub Škarda
Lukáš Novák
Jakub Kubasko
Aleš Kavka
8:3
29.4.2018 - Jakub Škarda
Lukáš Novák
Václav Škarda
Milan Kuldan
11:5
29.4.2018 18:45:00 Petr Flachs
Filip Pecháček
Jan Prantl
Marek Šneidr
0:16

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
27.6.2018 16:00:00 Václav Škarda
Milan Kuldan
Jan Prantl
Marek Šneidr
4:6
24.6.2018 17:00:00 Tomáš Zeman
Jindra Ždych
Tomáš Bejsta
David Kedra
1:7
19.6.2018 17:00:00 Jan Prantl
Marek Šneidr
Jakub Kubasko
Aleš Kavka
1:3
6.5.2018 - Jakub Škarda
Lukáš Novák
Ondra Balík
Michal Prokeš
4:5
6.5.2018 18:30:00 Martin Nohava
Josef Peterka
Petr Flachs
Ondřej Vávra
5:4
6.5.2018 11:00:00 Martin Šahajda
Martin Kučera
Michal Geleta
Michal Boháč
11:4

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
9.7.2018 18:30:00 Jan Prantl
Marek Šneidr
Martin Nohava
Jan Šimeček
7:2
9.7.2018 17:30:00 Ondra Balík
Michal Prokeš
Jakub Kubasko
Aleš Kavka
8:4
13.5.2018 - Tomáš Bejsta
David Kedra
Jakub Škarda
Lukáš Novák
5:5
13.5.2018 18:00:00 Petr Flachs
Filip Pecháček
Martin Šahajda
Martin Kučera
6:21
13.5.2018 14:00:00 Ondra Balík
Mates Široký
Václav Škarda
Milan Kuldan
8:10
13.5.2018 11:00:00 Michal Geleta
Michal Boháč
Tomáš Zeman
Jindra Ždych
3:7

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
20.8.2018 19:00:00 Václav Škarda
Milan Kuldan
Martin Nohava
Jan Šimeček
4:2
19.7.2018 16:30:00 Tomáš Zeman
Jindra Ždych
Petr Flachs
Ondřej Vávra
5:2
9.7.2018 19:15:00 Martin Nohava
Jan Šimeček
Jakub Kubasko
Aleš Kavka
4:7
26.6.2018 17:00:00 Václav Škarda
Milan Kuldan
Jakub Kubasko
Aleš Kavka
6:5
20.5.2018 17:30:00 Martin Šahajda
Martin Kučera
Jan Prantl
Marek Šneidr
8:5
20.5.2018 17:00:00 Ondra Balík
Michal Prokeš
Tomáš Bejsta
David Kedra
12:6
20.5.2018 15:00:00 Jakub Škarda
Lukáš Novák
Michal Geleta
Michal Boháč
8:3

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
27.7.2018 17:00:00 Tomáš Bejsta
Stanislav Šestauber
Jakub Kubasko
Aleš Kavka
8:5
19.7.2018 17:15:00 Petr Flachs
Ondřej Vávra
Jakub Škarda
Lukáš Novák
1:8
24.6.2018 16:30:00 Michal Geleta
Michal Boháč
Ondra Balík
Michal Prokeš
3:13
31.5.2018 19:00:00 Jan Prantl
Marek Šneidr
Tomáš Zeman
Jindra Ždych
8:3
27.5.2018 - Martin Nohava
Jan Šimeček
Martin Šahajda
Martin Kučera
1:9
27.5.2018 18:20:00 Tomáš Bejsta
David Kedra
Václav Škarda
Milan Kuldan
10:8

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
20.8.2018 16:15:00 Jakub Kubasko
Aleš Kavka
Martin Šahajda
Martin Kučera
1:5
13.8.2018 15:00:00 Martin Nohava
Jan Šimeček
Tomáš Zeman
Jindra Ždych
6:5
9.8.2018 18:30:00 Ondra Balík
Michal Prokeš
Petr Flachs
Ondřej Vávra
10:1
10.6.2018 18:30:00 Tomáš Bejsta
David Kedra
Michal Geleta
Michal Boháč
5:3
3.6.2018 - Jan Prantl
Marek Šneidr
Jakub Škarda
Lukáš Novák
13:7
3.6.2018 13:15:00 Martin Šahajda
Martin Kučera
Václav Škarda
Milan Kuldan
15:3

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
27.7.2018 14:30:00 Martin Šahajda
Martin Kučera
Tomáš Zeman
Jindra Ždych
8:7
27.7.2018 14:15:00 Václav Škarda
Milan Kuldan
Michal Geleta
Michal Boháč
6:6
12.7.2018 18:15:00 Jakub Škarda
Lukáš Novák
Martin Nohava
Jan Šimeček
6:4
12.7.2018 17:00:00 Jan Prantl
Marek Šneidr
Ondra Balík
Michal Prokeš
5:3
10.7.2018 15:00:00 Petr Flachs
Ondřej Vávra
Tomáš Bejsta
Stanislav Šestauber
10:5
10.6.2018 18:00:00 Jakub Kubasko
Aleš Kavka
Michal Geleta
Michal Boháč
4:2

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
26.7.2018 16:00:00 Tomáš Zeman
Jindra Ždych
Václav Škarda
Milan Kuldan
6:1
19.7.2018 17:00:00 Tomáš Bejsta
Stanislav Šestauber
Jan Prantl
Marek Šneidr
7:9
17.7.2018 19:00:00 Jakub Kubasko
Aleš Kavka
Tomáš Zeman
Jindra Ždych
3:6
9.7.2018 - Martin Nohava
Jan Šimeček
Ondra Balík
Michal Prokeš
3:10
17.6.2018 19:00:00 Michal Geleta
Michal Boháč
Petr Flachs
Filip Pecháček
5:5
17.6.2018 16:00:00 Martin Šahajda
Martin Kučera
Jakub Škarda
Lukáš Novák
16:7

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
24.8.2018 14:00:00 Jan Prantl
Marek Šneidr
Michal Geleta
Michal Boháč
2:4
22.8.2018 18:15:00 Jakub Škarda
Lukáš Novák
Tomáš Zeman
Jindra Ždych
7:7
22.8.2018 17:00:00 Tomáš Bejsta
Stanislav Šestauber
Martin Nohava
Jan Šimeček
9:6
20.8.2018 19:15:00 Václav Škarda
Milan Kuldan
Petr Flachs
Ondřej Vávra
3:8
20.8.2018 16:30:00 Jakub Kubasko
Aleš Kavka
Petr Flachs
Ondřej Vávra
1:6
24.6.2018 13:45:00 Martin Šahajda
Martin Kučera
Ondra Balík
Mates Široký
10:7

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
22.8.2018 18:45:00 Martin Nohava
Jan Šimeček
Michal Geleta
Michal Boháč
5:1
22.8.2018 15:00:00 Jakub Škarda
Lukáš Novák
Václav Škarda
Milan Kuldan
8:4
30.7.2018 18:00:00 Ondra Balík
Mates Široký
Tomáš Zeman
Jindra Ždych
5:4
19.7.2018 19:15:00 Petr Flachs
Ondřej Vávra
Jan Prantl
Marek Šneidr
1:12
30.6.2018 17:50:00 Tomáš Bejsta
David Kedra
Martin Šahajda
Martin Kučera
5:12
26.6.2018 14:00:00 Jakub Kubasko
Aleš Kavka
Jakub Škarda
Lukáš Novák
3:13

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
20.8.2018 16:30:00 Václav Škarda
Milan Kuldan
Jan Prantl
Marek Šneidr
5:8
26.7.2018 14:00:00 Martin Šahajda
Martin Kučera
Michal Geleta
Michal Boháč
13:1
9.7.2018 18:45:00 Jakub Kubasko
Aleš Kavka
Jan Prantl
Marek Šneidr
1:8
7.7.2018 - Ondra Balík
Michal Prokeš
Jakub Škarda
Lukáš Novák
6:7
7.7.2018 18:00:00 Petr Flachs
Ondřej Vávra
Martin Nohava
Jan Šimeček
2:2
24.6.2018 18:30:00 Tomáš Zeman
Jindra Ždych
Tomáš Bejsta
David Kedra
8:2

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
15.8.2018 16:00:00 Petr Flachs
Ondřej Vávra
Martin Šahajda
Martin Kučera
2:4
13.8.2018 14:00:00 Martin Nohava
Jan Šimeček
Jan Prantl
Marek Šneidr
3:1
14.7.2018 - Jakub Škarda
Lukáš Novák
Tomáš Bejsta
David Kedra
9:6
14.7.2018 19:15:00 Ondra Balík
Michal Prokeš
Václav Škarda
Milan Kuldan
14:9
14.7.2018 17:45:00 Jakub Kubasko
Aleš Kavka
Ondra Balík
Mates Široký
5:6
31.5.2018 19:30:00 Michal Geleta
Michal Boháč
Tomáš Zeman
Jindra Ždych
3:6

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
22.8.2018 19:00:00 Michal Geleta
Michal Boháč
Jakub Škarda
Lukáš Novák
4:8
20.8.2018 15:45:00 Jakub Kubasko
Aleš Kavka
Václav Škarda
Milan Kuldan
7:13
21.7.2018 20:00:00 Tomáš Zeman
Jindra Ždych
Petr Flachs
Ondřej Vávra
4:2
21.7.2018 19:00:00 Jakub Kubasko
Aleš Kavka
Martin Nohava
Jan Šimeček
2:2
21.7.2018 18:00:00 Martin Nohava
Jan Šimeček
Václav Škarda
Milan Kuldan
4:2
21.7.2018 17:20:00 Ondra Balík
Michal Prokeš
Tomáš Bejsta
David Kedra
15:3
12.7.2018 18:45:00 Martin Šahajda
Martin Kučera
Jan Prantl
Marek Šneidr
7:5

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
9.8.2018 18:00:00 Jakub Škarda
Lukáš Novák
Petr Flachs
Ondřej Vávra
9:3
29.7.2018 17:00:00 Tomáš Bejsta
Stanislav Šestauber
Václav Škarda
Milan Kuldan
7:8
28.7.2018 18:35:00 Jakub Kubasko
Aleš Kavka
Tomáš Bejsta
Stanislav Šestauber
5:8
19.7.2018 16:00:00 Jan Prantl
Marek Šneidr
Tomáš Zeman
Jindra Ždych
10:5
12.7.2018 19:00:00 Martin Šahajda
Martin Kučera
Martin Nohava
Jan Šimeček
16:3
24.6.2018 18:00:00 Michal Geleta
Michal Boháč
Ondra Balík
Michal Prokeš
4:8

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
20.8.2018 18:25:00 Roman Sadílek
David Braný
Josef Boťa
Tomáš Boťa
5:11
1.6.2018 12:00:00 Libor Kymlička
Radek Jiráček
David Čáp
Pavel Drahota
0:8
20.4.2018 15:00:00 Petr Hocek
David Stibůrek
Martin Cvrček
Tomáš Hála
8:0
1.4.2018 18:35:00 Sergej Šapoval
Štěpán Průcha
Ruda Svoboda
Ondřej Pešek
18:2
1.4.2018 13:15:00 David Zdobinský
Martin Svoboda
Jan Syrový
Tomáš Obermajer
5:10

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
18.7.2018 17:30:00 David Čáp
Pavel Drahota
Petr Hocek
David Stibůrek
7:10
20.5.2018 10:15:00 Jan Syrový
Tomáš Obermajer
Roman Sadílek
David Braný
6:4
14.5.2018 19:00:00 Radim Studnička
Luboš Braný
Sergej Šapoval
Štěpán Průcha
6:8
8.4.2018 18:20:00 Josef Boťa
Tomáš Boťa
Libor Kymlička
Radek Jiráček
6:7
8.4.2018 09:25:00 Ondřej Pešek
Ruda Svoboda
Lukáš Sojka
Olda Komárek
2:4

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
12.8.2018 - David Zdobinský
Martin Svoboda
Ruda Svoboda
Ondřej Pešek
6:1
18.7.2018 17:00:00 Petr Hocek
David Stibůrek
Josef Boťa
Tomáš Boťa
7:9
8.7.2018 18:00:00 Martin Cvrček
Tomáš Hála
David Čáp
Pavel Drahota
3:7
20.5.2018 09:30:00 Lukáš Sojka
Olda Komárek
Radim Studnička
Luboš Braný
3:7
15.4.2018 13:00:00 Libor Kymlička
Radek Jiráček
Jan Syrový
Tomáš Obermajer
0:8

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
22.7.2018 20:00:00 Sergej Šapoval
Štěpán Průcha
Lukáš Sojka
Olda Komárek
8:5
22.5.2018 15:00:00 Josef Boťa
Tomáš Boťa
Martin Cvrček
Tomáš Hála
8:0
20.5.2018 13:00:00 Jan Syrový
Tomáš Obermajer
Petr Hocek
Josef Boťa st.
5:7
20.5.2018 11:15:00 Ruda Svoboda
Ondřej Pešek
Roman Sadílek
David Braný
3:10
14.5.2018 18:30:00 Radim Studnička
Luboš Braný
David Zdobinský
Martin Svoboda
7:2

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
12.8.2018 13:30:00 Pavel Drahota
David Čáp
Josef Boťa
Tomáš Boťa
4:6
23.5.2018 18:30:00 Libor Kymlička
Radek Jiráček
Ruda Svoboda
Ondřej Pešek
4:5
29.4.2018 19:45:00 Roman Sadílek
David Braný
Radim Studnička
Luboš Braný
5:12
29.4.2018 18:15:00 David Zdobinský
Martin Svoboda
Sergej Šapoval
Štěpán Průcha
8:5
29.4.2018 11:00:00 Martin Cvrček
Tomáš Hála
Jan Syrový
Tomáš Obermajer
0:8

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
23.7.2018 18:30:00 Sergej Šapoval
Štěpán Průcha
Roman Sadílek
David Braný
15:5
20.5.2018 13:30:00 Ruda Svoboda
Ondřej Pešek
Petr Hocek
Josef Boťa st.
4:6
9.5.2018 15:00:00 Jan Syrový
Tomáš Obermajer
Pavel Drahota
David Čáp
3:7
6.5.2018 11:45:00 Lukáš Sojka
Olda Komárek
David Zdobinský
Martin Svoboda
6:1
6.5.2018 08:45:00 Radim Studnička
Luboš Braný
Libor Kymlička
Radek Jiráček
12:3

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
27.8.2018 15:30:00 Josef Boťa
Tomáš Boťa
Jan Syrový
Tomáš Obermajer
4:2
16.7.2018 19:00:00 Petr Hocek
David Stibůrek
Radim Studnička
Luboš Braný
4:2
23.5.2018 19:00:00 Libor Kymlička
Radek Jiráček
Sergej Šapoval
Štěpán Průcha
5:10
13.5.2018 15:00:00 Martin Cvrček
Tomáš Hála
Ruda Svoboda
Ondřej Pešek
0:8
13.5.2018 09:00:00 Roman Sadílek
David Braný
Lukáš Sojka
Olda Komárek
3:7

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
20.8.2018 19:00:00 David Zdobinský
Martin Svoboda
Roman Sadílek
David Braný
8:3
8.8.2018 18:30:00 Ruda Svoboda
Ondřej Pešek
Pavel Drahota
David Čáp
2:8
20.7.2018 18:45:00 Sergej Šapoval
Štěpán Průcha
Petr Hocek
Josef Boťa st.
7:6
20.5.2018 19:00:00 Radim Studnička
Luboš Braný
Martin Cvrček
Tomáš Hála
8:0
20.5.2018 09:15:00 Lukáš Sojka
Olda Komárek
Libor Kymlička
Radek Jiráček
9:3

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
27.7.2018 19:00:00 Pavel Drahota
David Čáp
Radim Studnička
Luboš Braný
3:5
27.7.2018 18:30:00 Petr Hocek
Josef Boťa st.
Lukáš Sojka
Olda Komárek
4:4
27.5.2018 17:55:00 Josef Boťa
Tomáš Boťa
Ruda Svoboda
Ondřej Pešek
11:1
27.5.2018 16:00:00 Libor Kymlička
Radek Jiráček
David Zdobinský
Martin Svoboda
0:8
21.5.2018 18:00:00 Martin Cvrček
Tomáš Hála
Sergej Šapoval
Štěpán Průcha
2:15

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
18.7.2018 18:00:00 David Zdobinský
Martin Svoboda
Petr Hocek
David Stibůrek
9:9
11.7.2018 19:00:00 Lukáš Sojka
Olda Komárek
Martin Cvrček
Tomáš Hála
9:5
8.7.2018 18:20:00 Sergej Šapoval
Štěpán Průcha
Pavel Drahota
David Čáp
12:5
3.6.2018 17:30:00 Radim Studnička
Luboš Braný
Josef Boťa
Tomáš Boťa
6:3
3.6.2018 15:00:00 Roman Sadílek
David Braný
Libor Kymlička
Radek Jiráček
8:0
20.5.2018 12:35:00 Ruda Svoboda
Ondřej Pešek
Jan Syrový
Tomáš Obermajer
6:11

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
20.8.2018 18:45:00 Petr Hocek
Josef Boťa st.
Roman Sadílek
David Braný
9:8
12.7.2018 18:45:00 Pavel Drahota
David Čáp
Lukáš Sojka
Olda Komárek
4:13
10.7.2018 - Jan Syrový
Tomáš Obermajer
Radim Studnička
Luboš Braný
7:6
10.6.2018 19:50:00 Josef Boťa
Tomáš Boťa
Sergej Šapoval
Štěpán Průcha
6:6
10.6.2018 16:00:00 Martin Cvrček
Tomáš Hála
David Zdobinský
Martin Svoboda
0:8

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
12.8.2018 14:30:00 Lukáš Sojka
Olda Komárek
Josef Boťa
Tomáš Boťa
7:3
19.7.2018 - David Zdobinský
Martin Svoboda
Pavel Drahota
David Čáp
4:9
17.6.2018 16:00:00 Roman Sadílek
David Braný
Martin Cvrček
Tomáš Hála
8:0
17.6.2018 14:30:00 Libor Kymlička
Radek Jiráček
Petr Hocek
David Stibůrek
0:8
17.6.2018 14:15:00 Sergej Šapoval
Štěpán Průcha
Jan Syrový
Tomáš Obermajer
13:2

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
24.7.2018 18:30:00 Pavel Drahota
David Čáp
Roman Sadílek
David Braný
8:5
24.6.2018 18:00:00 Josef Boťa
Tomáš Boťa
David Zdobinský
Martin Svoboda
9:3
24.6.2018 11:00:00 Martin Cvrček
Tomáš Hála
Libor Kymlička
Radek Jiráček
4:4
20.5.2018 11:30:00 Ruda Svoboda
Ondřej Pešek
Radim Studnička
Luboš Braný
3:8
20.5.2018 11:00:00 Jan Syrový
Tomáš Obermajer
Lukáš Sojka
Olda Komárek
4:5

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
23.7.2018 18:00:00 Sergej Šapoval
Štěpán Průcha
Ruda Svoboda
Ondřej Pešek
16:1
30.6.2018 18:40:00 Roman Sadílek
David Braný
Josef Boťa
Tomáš Boťa
8:15
30.6.2018 12:45:00 David Zdobinský
Martin Svoboda
Jan Syrový
Tomáš Obermajer
1:6
30.6.2018 12:00:00 Petr Hocek
Josef Boťa st.
Martin Cvrček
Tomáš Hála
8:0
30.6.2018 11:00:00 Libor Kymlička
Radek Jiráček
Pavel Drahota
David Čáp
0:8

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
7.7.2018 19:00:00 Radim Studnička
Luboš Braný
Sergej Šapoval
Štěpán Průcha
4:9
7.7.2018 18:25:00 Pavel Drahota
David Čáp
Petr Hocek
Josef Boťa st.
5:2
7.7.2018 09:15:00 Ruda Svoboda
Ondřej Pešek
Lukáš Sojka
Olda Komárek
0:9
20.5.2018 12:00:00 Jan Syrový
Tomáš Obermajer
Roman Sadílek
David Braný
7:6
15.5.2018 18:30:00 Josef Boťa
Tomáš Boťa
Libor Kymlička
Radek Jiráček
8:2

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
20.8.2018 18:15:00 Petr Hocek
Josef Boťa st.
Josef Boťa
Tomáš Boťa
8:9
12.8.2018 15:00:00 David Zdobinský
Martin Svoboda
Ruda Svoboda
Ondřej Pešek
12:6
14.7.2018 19:00:00 Libor Kymlička
Radek Jiráček
Jan Syrový
Tomáš Obermajer
0:8
14.7.2018 08:15:00 Lukáš Sojka
Olda Komárek
Radim Studnička
Luboš Braný
8:3
8.7.2018 19:00:00 Martin Cvrček
Tomáš Hála
Pavel Drahota
David Čáp
5:8

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
16.8.2018 17:30:00 Jan Syrový
Tomáš Obermajer
Petr Hocek
Josef Boťa st.
9:3
21.7.2018 18:00:00 Sergej Šapoval
Štěpán Průcha
Lukáš Sojka
Olda Komárek
7:8
21.7.2018 16:00:00 Josef Boťa
Tomáš Boťa
Martin Cvrček
Tomáš Hála
8:0
21.7.2018 08:00:00 Ruda Svoboda
Ondřej Pešek
Roman Sadílek
David Braný
1:9
19.7.2018 19:00:00 Radim Studnička
Luboš Braný
David Zdobinský
Martin Svoboda
7:4

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
12.8.2018 14:00:00 Pavel Drahota
David Čáp
Josef Boťa
Tomáš Boťa
8:2
28.7.2018 13:15:00 Martin Cvrček
Tomáš Hála
Jan Syrový
Tomáš Obermajer
6:14
24.7.2018 11:15:00 Libor Kymlička
Radek Jiráček
Ruda Svoboda
Ondřej Pešek
0:8
23.7.2018 17:30:00 Roman Sadílek
David Braný
Radim Studnička
Luboš Braný
6:5
14.5.2018 18:00:00 David Zdobinský
Martin Svoboda
Sergej Šapoval
Štěpán Průcha
2:9

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
4.8.2018 18:00:00 Sergej Šapoval
Štěpán Průcha
Roman Sadílek
David Braný
12:4
4.8.2018 16:00:00 Ruda Svoboda
Ondřej Pešek
Petr Hocek
Josef Boťa st.
0:4
4.8.2018 11:00:00 Lukáš Sojka
Olda Komárek
David Zdobinský
Martin Svoboda
6:4
4.7.2018 - Jan Syrový
Tomáš Obermajer
Pavel Drahota
David Čáp
7:7
4.7.2018 18:30:00 Radim Studnička
Luboš Braný
Libor Kymlička
Radek Jiráček
8:0

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
27.8.2018 16:00:00 Josef Boťa
Tomáš Boťa
Jan Syrový
Tomáš Obermajer
4:4
11.8.2018 17:30:00 Libor Kymlička
Radek Jiráček
Sergej Šapoval
Štěpán Průcha
2:8
11.8.2018 08:30:00 Roman Sadílek
David Braný
Lukáš Sojka
Olda Komárek
1:5
11.7.2018 18:00:00 Petr Hocek
Josef Boťa st.
Radim Studnička
Luboš Braný
5:9
11.6.2018 - Martin Cvrček
Tomáš Hála
Ruda Svoboda
Ondřej Pešek
0:8

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
20.8.2018 15:15:00 David Zdobinský
Martin Svoboda
Roman Sadílek
David Braný
3:7
18.8.2018 15:50:00 Radim Studnička
Luboš Braný
Martin Cvrček
Tomáš Hála
8:0
13.8.2018 19:00:00 Sergej Šapoval
Štěpán Průcha
Petr Hocek
Josef Boťa st.
9:8
8.8.2018 18:00:00 Ruda Svoboda
Ondřej Pešek
Pavel Drahota
David Čáp
1:8
18.6.2018 19:15:00 Lukáš Sojka
Olda Komárek
Libor Kymlička
Radek Jiráček
8:0

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
25.8.2018 12:15:00 Martin Cvrček
Tomáš Hála
Sergej Šapoval
Štěpán Průcha
8:14
20.8.2018 15:30:00 Josef Boťa
Tomáš Boťa
Ruda Svoboda
Ondřej Pešek
4:0
13.8.2018 20:00:00 Petr Hocek
Josef Boťa st.
Lukáš Sojka
Olda Komárek
4:8
25.7.2018 13:00:00 Pavel Drahota
David Čáp
Radim Studnička
Luboš Braný
4:7
25.5.2018 11:45:00 Libor Kymlička
Radek Jiráček
David Zdobinský
Martin Svoboda
0:8

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
1.9.2018 18:20:00 Radim Studnička
Luboš Braný
Josef Boťa
Tomáš Boťa
4:6
16.8.2018 19:30:00 David Zdobinský
Martin Svoboda
Petr Hocek
Josef Boťa st.
7:12
11.7.2018 17:00:00 Lukáš Sojka
Olda Komárek
Martin Cvrček
Tomáš Hála
11:2
8.7.2018 19:30:00 Sergej Šapoval
Štěpán Průcha
Pavel Drahota
David Čáp
7:8
1.7.2018 15:00:00 Ruda Svoboda
Ondřej Pešek
Jan Syrový
Tomáš Obermajer
0:4
1.6.2018 18:20:00 Roman Sadílek
David Braný
Libor Kymlička
Radek Jiráček
8:0

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
8.9.2018 18:45:00 Josef Boťa
Tomáš Boťa
Sergej Šapoval
Štěpán Průcha
4:5
20.8.2018 18:10:00 Petr Hocek
Josef Boťa st.
Roman Sadílek
David Braný
17:5
12.7.2018 18:00:00 Pavel Drahota
David Čáp
Lukáš Sojka
Olda Komárek
4:9
8.7.2018 19:00:00 Jan Syrový
Tomáš Obermajer
Radim Studnička
Luboš Braný
8:7
8.6.2018 11:00:00 Martin Cvrček
Tomáš Hála
David Zdobinský
Martin Svoboda
0:8

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
15.9.2018 16:30:00 Roman Sadílek
David Braný
Martin Cvrček
Tomáš Hála
8:0
15.9.2018 12:45:00 Sergej Šapoval
Štěpán Průcha
Jan Syrový
Tomáš Obermajer
11:10
20.8.2018 20:00:00 Lukáš Sojka
Olda Komárek
Josef Boťa
Tomáš Boťa
6:8
12.8.2018 13:00:00 David Zdobinský
Martin Svoboda
Pavel Drahota
David Čáp
11:5
15.4.2018 18:30:00 Libor Kymlička
Radek Jiráček
Petr Hocek
Josef Boťa st.
0:8

26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
16.8.2018 18:30:00 Jan Syrový
Tomáš Obermajer
Lukáš Sojka
Olda Komárek
3:11
23.7.2018 17:00:00 Ruda Svoboda
Ondřej Pešek
Radim Studnička
Luboš Braný
5:9
22.7.2018 18:00:00 Pavel Drahota
David Čáp
Roman Sadílek
David Braný
7:3
15.7.2018 10:00:00 Josef Boťa
Tomáš Boťa
David Zdobinský
Martin Svoboda
8:6
22.5.2018 21:00:00 Martin Cvrček
Tomáš Hála
Libor Kymlička
Radek Jiráček
4:4

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.

26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
Žádná položka.