Základní informace

Základní informace

Systém: základní část každý s každým + nadstavbová část + F16
Hrací doba: 2 x 7 minut čistého času
Termín uzávěrky přihlášek: 31.05.2017
Registrace: není nutná
Email pro přihlášení: info@shotbal.cz
Telefon pro přihlášení: Divize Tábor: 734 369 719
  Divize Benešov: 608 167 617

 

Mistrovství republiky dvojic se bude hrát ve dvou divizích. Divize Tábor a divize Benešov.

Turnaj dvojic je otevřeným Mistrovstvím České republiky. Je limitován počtem dvojic. Není nutné být registrován u Českého shotbalového svazu a neplatí se žádné startovné.

Každý, kdo bude mít zájem bojovat o českého šampiona, musí nahlásit svoji dvojici s možností jednoho náhradníka u shotbalového svazu, a to telefonicky, emailem nebo osobně a potvrdit tak její start.

Dvojice mohou hrát spolu libovolně, dle dohodnutých termínů, které si sami určí a domluví mezi sebou. S postupem odehraných zápasů se bude vytvářet průběžná tabulka. Do turnaje mohou vstoupit dvojice kdykoliv do určené uzávěrky, nebo dokud se nenaplní limit počtu přihlášených dvojic.

Po naplnění limitu, nebo uvedeného termínu, odehrají dvojice zbylé zápasy mezi sebou a vznikne konečná tabulka základní části Mistrovství ČR. Podle počtu přihlášených hráčů v jednotlivých divizích bude určen počet postupujících dvojic. Příklad: pokud v táborské divizi bude 8 dvojic a v benešovské 16 dvojic, postup do playoff z Tábora mají zajištěny první 4 páry, z Benešova 12 párů.