TOP zápasy 2018

Jan Prantl/Marek Šneidr - Jakub Škarda/Lukáš Novák

6:7

Zápas, ve kterém nikdo neodskočil o dvě branky. Nádherné zákroky střídaly fantastické bomby všech hráčů. Utkání rozhodl dvacet vteřin před koncem Jakub Škarda.

Radim Studnička/Luboš Braný - Sergej Šapoval/Štěpán Průcha

6:8

Možná jediné utkání v shotbale, kde zvítězil horší tým. Šapoval s Průchou byli celý zápas pod tlakem, v totální defenzívě. Minutu před koncem za stavu 6:6, neproměnil Braný penaltu, čehož šampioni dokonale využili.

Josef Boťa ml./Tomáš Boťa - Sergej Šapoval/Štěpán Průcha

6:6

Tady to byla shotbalová paráda!!! Nikdo nepustil laciný gól, střely všech aktérů byly z devadesáti procent cíleny do černého. Dynamický, rychlý zápas bez faulů, plný enrgie a nasazení.

Sergej Šapoval/Štěpán Průcha - Jan Syrový/Tomáš Obermajer

11:10

Branky jsou kořením shotbalu a tady se to jen potvrdilo. Průcha se Šapovalem měli zápase celou dobu ve svých rukou, ale co předveli jejich soupeři v posledních dvou minutách, vešlo do historie. Vítězství zachránil zázračným zákrokem v poslední vteřině Šapoval.